Hala sportowa im. Andrzeja Grubby
przy Szkole Podstawowej Nr 1
w Międzyzdrojach

środa, Luty 5, 2020, 17:48 | Brak komentarzy »
Dzień przed 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się turniej piłkarski oraz pokazy sportowe. W IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej WOŚP wystąpiło 12 drużyn, które wspólnie z organizatorami Szkołą Podstawową Nr 1 w Międzyzdrojach, KS Fala Międzyzdroje oraz sztabem WOŚP Międzyzdroje zbierały pieniądze do puszki. Sam turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, a zwycięzcami została drużyna FALACTCOS, która w finale pokonała REPRO SERWIS POL 3:1 . Kapitan drużyny wygranej wykupił puchar, a pieniądze przekazał do puszki WOŚP.

W przerwie pomiędzy spotkaniami, Pani Alicja Taratajcio przeprowadziła pokazowy trening fitness dla wszystkich chętnych osób. Podczas świetnej, wyczerpującej zabawy na parkiet wyszli również piłkarze pokazując swoje umiejętności gimnastyczne. Swoje umiejętności zaprezentowali również najmłodsi zapaśnicy z UKS Gimsport Międzyzdroje na czele z trenerem Arturem Sobolewskim. Przed finałem turnieju, grupa orlików KS Fala Międzyzdroje trenowana przez Krzysztofa Pioruna rozegrała mecz pokazowy.

Podczas trwania turnieju kibice oraz zawodnicy mogli poczęstować się pysznymi wypiekami przygotowanymi przez Radę Rodziców SP 1 w Międzyzdrojach. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży wolontariusze zbierali do puszek WOŚP.
Wyniki:
Ćwierćfinał
MARWOJ 1:0 POŁAMANI FC
FALACTICOS 4:0 FALA TEAM
REPRO SERWIS POL 2:0 JANUSZE FUTBOLU
CORNER NIECHORZE 3:0 FC ORLIK
Półfinał
MARWOJ 0:1 REPRO SERWIS POL
FALACTICOS 2:0 CORNER NIECHORZE
Finał
FALACTICOS 3:1 REPRO SERWIS POL

środa, Styczeń 8, 2020, 15:38 | Brak komentarzy »

Poniedziałek, Grudzień 23, 2019, 09:05 | Brak komentarzy »

Wtorek, Grudzień 10, 2019, 11:08 | Brak komentarzy »

Poniedziałek, Grudzień 2, 2019, 21:13 | Brak komentarzy »
Z okazji zbliżających się Mikołajek, w dniu 01 grudnia 2019 r. w Hali sportowej przy SP 1 w Międzyzdrojach został rozegrany Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz KS Fala Międzyzdroje. W turnieju wystąpiło jedenaście drużyn z Międzyzdrojów, Świnoujścia, Drezdenka, Przybiernowa, Wysokiej Kamieńskiej oraz Szczecina. Jednym z punktów regulaminu było niezbędne posiadanie przynajmniej jednej grającej kobiety w składzie. W niespełna sześć godzin na trzech boiskach zostało rozegranych 28 pojedynków. W finale zespół Polley Balls Drezdenko zmierzył się z Volley Team Świnoujście. Był to pojedynek godny finału, który stał na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie finał wygrała drużyna Polley Balls Drezdenko 2:0 (15:11, 15:9). W składzie zwycięzców zagrali: Tomasz Prońko, Piotr Somała, Damian Masłowski, Michał Franowski, Marlena Dychowska oraz Patryk Antkowiak. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Flor and Friends pokonując w bezpośrednim pojedynku Michorek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik Polley Balls Derezdenko Tomasz Prońko. Najlepszą zawodniczką została Marlena Dychowska z Polley Balls Drezdenko. Skromne wyróżnienie otrzymali również najstarszy zawodnik turnieju, którym został Marian Kowalewski z KS Fala Women 2 oraz najmłodsza zawodniczka Oliwia Dzikowska z KS Fala Women 1. Turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Polley Balls Drezdenko